Pályakezdés a Bprof program után: Az ICF Tech Hungary fejlesztőinek karrierútjai

IB028 | 16:30 - 17:00

Örömmel várjuk az érdeklődőket az ICF Tech Hungary kerekasztal beszélgetésén, ahol vezetőink és vezető fejlesztőink, valamint korábbi Bprof kooperatív képzésben részt vevő kollégáink osztják meg veletek tapasztalataikat az egyetemi éveket követő karrier útjaikról. Lehetőségetek lesz megismerni egy vállalat dinamikus növekedését, belekóstolhattok a mindennapi projektmunkákba, valamint feltárjuk, hogy milyen lehetőségek várnak rátok az egyetem elvégzését követően a munkaerőpiacon. Beszélgetünk majd a karrier lehetőségekről, a célkitűzés és a csapatmunka fontosságáról, valamint a fejlődési lehetőségekről a szakmában. A kerekasztalt élő “kérdezz-felelek”-el zárjuk, ahol Ti is feltehetitek a kérdéseiteket.

Presentation Image

ICF Tech Hungary